Do aresztu za brutalne pobicie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.03.2022 09:51,
Nawet 3 lata w więzieniu może spędzić 38-letni mieszkaniec Żywca, który dotkliwie pobił dwóch mężczyzn.
Do aresztu za brutalne pobicie

Kilka dni temu policjanci z Węgierskiej Górki zostali poinformowani o tym, że dwóch mieszkańców powiatu żywieckiego trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami, których doznali na skutek pobicia. Policjanci szybko ustalili, że za pobiciem stoi 38-latek, jednak sprawca, po zdarzeniu praktycznie zapał się pod ziemię.

Policjanci sprawdzali każde z możliwych miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać. Dzięki temu, po trzech dniach od zdarzenia, 38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut, a zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na skierowanie do sądu wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

Sędzia przychylił się do wniosku i teraz 38-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy