Dwie osoby zginęły w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.10.2021 10:34,
Policjanci z Pszczyny pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Jankowicach. W wypadku zginęły dwie osoby.
Dwie osoby zginęły w wypadku

W sobotę (2.10) około godziny 18.00 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Jankowicach na ulicy Żubrów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. 35-letni kierujący audi a4 jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka 30-letnim kierującym fiatem punto. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyźni ponieśli śmierć.

Odcinek drogi, na której miało miejsce zderzenie został wyłączony z ruchu. Do późnych godzin droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego zdarzenia.

źródło: śląska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy