reklama

Kolejne przypadki koronawirusa w powiatach bielskim i cieszyńskim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2020 10:17,
Nowe informacje z wtorku.
Kolejne przypadki koronawirusa w powiatach bielskim i cieszyńskim
We wtorek o godz. 10:00 ministerstwo informuje o 117 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. W sumie w Polsce stwierdzono do tej pory 7049 zakażeń, 251 osób zmarło. W weekend w szpitalu w Tychach zmarł 68-letni mężczyzna.


Na Śląsku stwierdzono 23 nowe przypadki.

Jak informuje Śląski Urząd Wojewódzki, nieuciążliwe objawy Covid-19 oraz dobry stan pozwoliły, aby w swoich domach do zdrowia mogło dochodzić kilkunastu kolejnych zakażonych mieszkańców naszego województwa. Są to: 5 mieszkańców Częstochowy (4 mężczyzn i 1 kobieta – najstarszy w wieku 90 lat, najmłodszy 19), 3 mieszkańców powiatu lublinieckiego (2 mężczyzn: w sile wieku i w średnim wieku oraz kobieta w sile wieku), mieszkanka Sosnowca w sile wieku, młoda mieszkanka Katowic, mieszkanka powiatu kłobuckiego w średnim wieku oraz młoda mieszkanka powiatu częstochowskiego.

Kilka następnych tygodni w izolacji domowej będzie musiało spędzić 4 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (nastolatka, 2 kobiety w sile wieku oraz mężczyzna w średnim wieku), 2 mieszkańców powiatu bielskiego (obaj w sile wieku), młoda mieszkanka powiatu wodzisławskiego, mieszkanka Rudy Śl. w średnim wieku, mieszkaniec Zabrza, starszy mieszkaniec Bytomia oraz mieszkanka Katowic w sile wieku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy