reklama

Napadli i pobili 39-latka, by sprzedać jego telefon

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 25.11.2019 11:00, ap
Dwaj młodzi agresorzy pobili i okradli mężczyznę. W niecałą godzinę zdążyli sprzedać skradziony telefon. Niewiele czasu więcej potrzebowali policjanci z Żywca, by schwytać sprawców rozboju.
Napadli i pobili 39-latka, by sprzedać jego telefon
Do rozboju doszło w piątek przed godz. 19.00 w Żywcu.


- Jak ustalili policjanci, 18-latek i jego o dwa lata starszy kolega, na ulicy pobili 39-latka i ukradli mu telefon. Gdy pokrzywdzony powiadomił o tym zdarzeniu stróżów prawa, ci od razu przystąpili do działania - mówi asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Funkcjonariusze w niespełna godzinę zatrzymali obu napastników. Mężczyźni zdążyli już sprzedać skradziony telefon, ale policjanci odzyskali go i przekazali pokrzywdzonemu.

Młodzi przestępcy po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy