Policja zlikwidowała plantację marihuany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2022 08:07,
Mundurowi z kobiernickiego komisariatu zlikwidowali przydomową plantację marihuany.
Policja zlikwidowała plantację marihuany

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach uzyskali informację, z której wynikało, że w jednym z domów w powiecie bielskim mieści się nielegalna plantacja marihuany. Śledczy wraz z kierownictwem komisariatu oraz przewodnikiem psa wyszkolonego do odnajdywania narkotyków z bielskiej komendy udali się pod wskazany adres.

Tam zastali 22 -letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Jak się okazało mężczyzna na strychu domu zajmował się nielegalną uprawą konopii indyjskich, a ponadto posiadał susz marihuany. Rośliny uprawiane były w specjalnie przygotowanym do tego miejscu wyposażonym w sztuczne naświetlanie, nawadnianie i wentylację.

Śledczy zabezpieczyli 22 krzaki konopi indyjskich, z których można było uzyskać blisko pół kilograma suszu. Ponadto w trakcie przeszukania mieszkania odnaleźli blisko sto sześćdziesiąt dilerskich porcji marihuany. Zabezpieczono również sprzęt do rozdrabniania, porcjowania i ważenia narkotyków. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych środków odurzających szacuje się na ponad 25 tysięcy zł. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania i uprawy znacznej ilości narkotyków za co grozi nawet 10 lat więzienia.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy