Powstaje drastyczny spot. Ma trafić do świadomości kierowców

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2019 17:00, ap, foto: Spójrz z góry
Trwa realizacja profilaktycznego filmu bielskich służb. Spot ma być groźny, tak aby na długo utknął w pamięci. Premiera jeszcze przed świętami!
Powstaje drastyczny spot. Ma trafić do świadomości kierowców
Profilaktyczny spot powstaje przy współpracy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oraz bielskiego studia filmowego - PixStory.

Jednak w realizację filmu zaangażowanych jest więcej służb. W filmie udział biorą: OSP Stare Bielsko, OSP Międzyrzecze DOLNE, Prywatny Transport Medyczny oraz Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych - ASO Autolux.


Celem spotu jest uświadomienie kierowców o zagrożeniach na drodze, ale nie tylko. Ma pokazać także, jak wiele osób jest zaangażowanych w akcje ratownicze oraz jak dramatycznie prezentują się statystyki wypadków drogowych.

- W filmie będą cztery ofiary, więc spot na pewno zadziała na psychikę kierowców - mówi Czesław Jurewicz z OSP Stare Bielsko.

Spot będzie trwał ok. 90 sekund i ma być bardzo dynamiczny. Film kręcony był w Międzyrzeczu i Bielsku-Białej.

Premiera spotu odbędzie się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy