Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga bielska

1. LKS Goczałkowice 31 27:17
2. KP GKS II Tychy 29 36:20
3. LKS Unia Książenice 27 33:26
4. LKS Drzewiarz Jasienica 25 29:28
5. Odra Wodzisław Śląski 24 26:15
6. LKS Czaniec 24 21:15
7. MRKS Czechowice-Dziedzice 23 29:29
8. KS Polonia Łaziska Górne 23 18:18
9. KS Decor Bełk 23 25:30
10. KS Kuźnia Ustroń 22 29:23
11. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 21:24
12. KS Spójnia Landek 19 17:20
13. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 17 23:38
14. GKS Radziechowy Wieprz 14 22:27
15. Beskid Skoczów 9 28:39
16. LKS Wilki Wilcza 8 14:29
KOLEJKA 15
2019-11-17 13:30 LKS Unia Książenice 0:0 KS Polonia Łaziska Górne
2019-11-16 18:00 Odra Wodzisław Śląski 0:1 LKS Goczałkowice
2019-11-16 13:30 GKS Radziechowy Wieprz 0:4 KP GKS II Tychy
2019-11-16 13:30 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:2 Beskid Skoczów
2019-11-16 13:30 KS Kuźnia Ustroń 1:2 KS Spójnia Landek
2019-11-16 13:30 KS Decor Bełk 2:0 LKS Wilki Wilcza
2019-11-16 13:30 MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-11-16 13:30 LKS Czaniec 2:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KOLEJKA 14
2019-11-10 18:00 Beskid Skoczów 6:1 LKS Unia Książenice
2019-11-10 18:00 LKS Wilki Wilcza 1:3 KS Kuźnia Ustroń
2019-11-10 18:00 Odra Wodzisław Śląski 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-11-10 18:00 KS Spójnia Landek 2:1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2019-11-10 18:00 LKS Drzewiarz Jasienica 0:1 KS Decor Bełk
2019-11-10 14:03 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:1 LKS Goczałkowice
2019-11-10 14:03 KS Polonia Łaziska Górne 0:0 GKS Radziechowy Wieprz
2019-11-10 11:00 KP GKS II Tychy 2:1 LKS Czaniec
KOLEJKA 13
2019-11-03 14:00 LKS Unia Książenice 2:0 KS Spójnia Landek
2019-11-03 14:00 GKS Radziechowy Wieprz 2:2 Beskid Skoczów
2019-11-03 14:00 KS Polonia Łaziska Górne 3:1 KP GKS II Tychy
2019-11-02 14:00 LKS Goczałkowice 3:1 LKS Czaniec
2019-11-02 14:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-11-02 14:00 KS Decor Bełk 1:1 Odra Wodzisław Śląski
2019-11-02 14:00 KS Kuźnia Ustroń 1:2 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-11-02 14:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:2 LKS Wilki Wilcza
KOLEJKA 12
2019-10-27 18:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:1 KS Decor Bełk
2019-10-27 18:00 LKS Wilki Wilcza 0:2 LKS Unia Książenice
2019-10-27 18:00 Odra Wodzisław Śląski 1:1 KS Kuźnia Ustroń
2019-10-27 18:00 KS Spójnia Landek 1:1 GKS Radziechowy Wieprz
2019-10-27 18:00 LKS Czaniec 5:0 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-10-27 18:00 LKS Drzewiarz Jasienica 0:2 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2019-10-27 18:00 Beskid Skoczów 3:0 KS Polonia Łaziska Górne
2019-10-27 18:00 KP GKS II Tychy 1:2 LKS Goczałkowice
KOLEJKA 11
2019-10-19 18:00 KS Kuźnia Ustroń 3:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-10-19 18:00 GKS Radziechowy Wieprz 1:0 LKS Wilki Wilcza
2019-10-19 18:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 2:2 LKS Goczałkowice
2019-10-19 18:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:2 Odra Wodzisław Śląski
2019-10-19 18:00 KS Decor Bełk 2:0 LKS Czaniec
2019-10-19 18:00 KS Polonia Łaziska Górne 2:0 KS Spójnia Landek
2019-10-19 18:00 LKS Unia Książenice 4:5 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-10-19 18:00 Beskid Skoczów 2:4 KP GKS II Tychy
KOLEJKA 10
2019-10-12 18:00 LKS Goczałkowice 3:2 KS Decor Bełk
2019-10-12 18:00 Odra Wodzisław Śląski 1:1 LKS Unia Książenice
2019-10-12 18:00 KS Spójnia Landek 1:1 Beskid Skoczów
2019-10-12 18:00 LKS Wilki Wilcza 0:1 KS Polonia Łaziska Górne
2019-10-12 18:00 LKS Czaniec 0:1 KS Kuźnia Ustroń
2019-10-12 18:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3:2 GKS Radziechowy Wieprz
2019-10-12 18:00 KP GKS II Tychy 3:0 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-10-12 18:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KOLEJKA 9
2019-10-06 15:00 KS Polonia Łaziska Górne 1:0 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-10-06 15:00 GKS Radziechowy Wieprz 1:2 Odra Wodzisław Śląski
2019-10-06 15:00 LKS Unia Książenice 5:3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-10-06 15:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 LKS Czaniec
2019-10-05 15:00 Beskid Skoczów 1:3 LKS Wilki Wilcza
2019-10-05 15:00 KS Kuźnia Ustroń 2:3 LKS Goczałkowice
2019-10-05 15:00 KS Decor Bełk 0:4 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-10-05 13:00 KS Spójnia Landek 0:1 KP GKS II Tychy
KOLEJKA 8
2019-09-29 15:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1 GKS Radziechowy Wieprz
2019-09-29 11:00 KP GKS II Tychy 4:0 KS Decor Bełk
2019-09-28 17:00 Odra Wodzisław Śląski 3:0 KS Polonia Łaziska Górne
2019-09-28 16:00 LKS Wilki Wilcza 1:0 KS Spójnia Landek
2019-09-28 16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 KS Kuźnia Ustroń
2019-09-28 16:00 LKS Czaniec 1:0 LKS Unia Książenice
2019-09-28 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 5:2 Beskid Skoczów
2019-09-28 11:30 LKS Goczałkowice 1:3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KOLEJKA 7
2019-09-22 16:00 KS Spójnia Landek 3:2 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-09-22 16:00 KS Polonia Łaziska Górne 0:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-09-21 16:00 KS Kuźnia Ustroń 1:2 KS Decor Bełk
2019-09-21 16:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:4 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-09-21 16:00 LKS Unia Książenice 2:1 LKS Goczałkowice
2019-09-21 16:00 GKS Radziechowy Wieprz 1:2 LKS Czaniec
2019-09-21 16:00 LKS Wilki Wilcza 2:2 KP GKS II Tychy
2019-09-21 16:00 Beskid Skoczów 2:5 Odra Wodzisław Śląski
KOLEJKA 6
2019-09-15 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3:2 LKS Wilki Wilcza
2019-09-15 11:00 KP GKS II Tychy 3:1 KS Kuźnia Ustroń
2019-09-14 18:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:0 Beskid Skoczów
2019-09-14 18:00 LKS Goczałkowice 2:1 GKS Radziechowy Wieprz
2019-09-14 18:00 KS Decor Bełk 3:4 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2019-09-14 18:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0 LKS Unia Książenice
2019-09-14 18:00 LKS Czaniec 1:1 KS Polonia Łaziska Górne
2019-09-14 11:00 Odra Wodzisław Śląski 1:2 KS Spójnia Landek
KOLEJKA 5
2019-09-08 17:00 KS Decor Bełk 2:4 LKS Unia Książenice
2019-09-08 16:00 KS Polonia Łaziska Górne 1:1 LKS Goczałkowice
2019-09-07 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3:2 KP GKS II Tychy
2019-09-07 16:00 LKS Wilki Wilcza 0:1 Odra Wodzisław Śląski
2019-09-07 16:00 KS Spójnia Landek 1:2 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-09-07 16:00 Beskid Skoczów 0:2 LKS Czaniec
2019-09-07 16:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:2 KS Kuźnia Ustroń
2019-09-07 10:00 GKS Radziechowy Wieprz 5:2 MRKS Czechowice-Dziedzice
KOLEJKA 4
2019-09-01 17:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:2 LKS Wilki Wilcza
2019-09-01 17:00
2019-08-31 17:00 KS Kuźnia Ustroń 2:3 LKS Unia Książenice
2019-08-31 17:00 KS Decor Bełk 3:3 GKS Radziechowy Wieprz
2019-08-31 17:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0 KS Polonia Łaziska Górne
2019-08-31 17:00 LKS Goczałkowice 1:0 Beskid Skoczów
2019-08-31 17:00 LKS Czaniec 0:0 KS Spójnia Landek
2019-08-31 17:00 Odra Wodzisław Śląski 4:0 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-08-31 11:00 KP GKS II Tychy 3:1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KOLEJKA 3
2019-08-25 17:00 KS Polonia Łaziska Górne 4:0 KS Decor Bełk
2019-08-24 17:00 Odra Wodzisław Śląski 3:1 KP GKS II Tychy
2019-08-24 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3:1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2019-08-24 17:00 LKS Wilki Wilcza 0:1 LKS Czaniec
2019-08-24 17:00 KS Spójnia Landek 1:1 LKS Goczałkowice
2019-08-24 17:00 Beskid Skoczów 4:4 MRKS Czechowice-Dziedzice
2019-08-24 17:00 GKS Radziechowy Wieprz 1:2 KS Kuźnia Ustroń
2019-08-24 17:00 LKS Unia Książenice 5:0 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KOLEJKA 2
2019-08-17 18:00 KP GKS II Tychy 1:1 LKS Unia Książenice
2019-08-17 18:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:1 GKS Radziechowy Wieprz
2019-08-17 18:00 KS Kuźnia Ustroń 5:1 KS Polonia Łaziska Górne
2019-08-17 18:00 KS Decor Bełk 3:1 Beskid Skoczów
2019-08-17 18:00 MRKS Czechowice-Dziedzice 1:3 KS Spójnia Landek
2019-08-17 18:00 LKS Goczałkowice 5:1 LKS Wilki Wilcza
2019-08-17 18:00 LKS Czaniec 1:0 LKS Drzewiarz Jasienica
2019-08-17 18:00 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1 Odra Wodzisław Śląski