Policyjne zabezpieczenie podczas meczu podwyższonego ryzyka. Tak to wyglądało [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 08.04.2019 12:05,
Jeden mecz a taka akcja.
Policyjne zabezpieczenie podczas meczu podwyższonego ryzyka. Tak to wyglądało [FOTO]
Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnikami miejskimi, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Tychy.

- Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście. Mecz zakończył się zwycięstwem zasad fair-play i kulturalnego kibicowania - informuje policja.

W niedzielę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Tychy. Podbeskidzie wygrało 2-0.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz policyjnymi spottersami i strażnikami miejskimi

- Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, mógł bezpiecznie kibicować swojej drużynie, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do incydentów i zakłóceń spokoju - informuje w komunikacie bielska policja.


źródło: KMP W Bielsku-Białej

Zobacz także:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy