Nowy asfalt na Warszawskiej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 10.08.2022 11:17,
Trwająca od połowy maja br. rozbudowa wschodniej jezdni ul. Warszawskiej na odcinku pomiędzy węzłami Sarni Stok a zjazdem na Castoramę i Galerię Koniczynka jest jednym z etapów modernizacji kluczowej arterii wylotowej z Bielska-Białej.
Nowy asfalt na Warszawskiej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zdaje sobie sprawę z obciążenia nakładanego na kierowców pokonujących w zwolnionym tempie rozbudowywany odcinek, stąd duży nacisk na utrzymanie maksymalnego tempa robót drogowych.


Od kilku dni wykonawca przygotowywał ostatnie warstwy podbudowy z kruszywa, a 5 sierpnia przystąpił do układania pierwszej warstwy podbudowy asfaltowej. Rozściełacze asfaltu rozpoczęły układanie masy bitumicznej od skrzyżowania z ulicą Eugeniusza Kwiatkowskiego i w pierwszym etapie dotrą do wlotu z ul. Węglową. W następnych dniach prace będą się posuwać w stronę skrzyżowania z ul. Okrężną i dalej do zjazdu na Castoramę.

MZD stara się wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe, aby skrócić do minimum czas trwania inwestycji. Trzeba mieć jednak świadomość, że wysokie, czy wręcz ekstremalne temperatury ostatnich dni utrudniają życie i pracę nie tylko kierowcom, lecz także drogowcom pracującym w pełnym słońcu. Dziękujemy więc za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia. Obiecujemy, że dalej będzie już tylko lepiej.

źródło: Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy