System kolejkowy wdrożony w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 12.10.2021 10:28,
W Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej wdrożony został elektroniczny system kolejkowy. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się biletomaty. Pacjenci powinni wybrać jedną z opcji dostępnych na ekranie.
System kolejkowy wdrożony w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej

Osoby, które mają już wyznaczony termin wizyty w poradni, proszeni są o wpisanie numeru PESEL w biletomacie i udanie się w miejsce, wskazane na bilecie.

Pacjenci, którzy po raz pierwszy chcą się zarejestrować do konkretnej poradni, powinny pobrać numerek i udać się pod odpowiednie okienko.

Po wizycie u lekarza także należy skorzystać z biletomatu. Pobrać numerek do właściwej rejestracji, celem ustalenia terminu kolejnej wizyty.

Zadaniem wdrażanego systemu jest uporządkowanie i ograniczenie kolejek pacjentów oczekujących w Centralnej Rejestracji Szpitala Wojewódzkiego.INFORMACJA PRASOWA


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy