Wznowione egzaminy na prawo jazdy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.05.2020 08:55,
Po kilku tygodniach przerwy bielski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wznawia egzaminy na prawo jazdy.
Wznowione egzaminy na prawo jazdy
Poniżej komunikat WORD w tej sprawie:

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej będzie czynny dodatkowo we wszystkie soboty w maju, w godzinach od 7:00 do 15:00.

Informujemy, że od dnia 13 maja 2020 roku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wznawia zapisy na egzaminy teoretyczne oraz szkolenia i kursy. Ustalenia terminu egzaminu na prawo jazdy oraz kursy i szkolenia, można dokonać w Biurze Obsługi Klienta, WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu InfoCar lub telefonicznie.

Informujemy, że Biuro Obsługi jest czynne od 7:00 do 15:00.

Osoba wchodząca na teren WORD w Bielsku-Białej wyraża zgodę na przestrzeganie ustalonych zasad i stosowania się do poleceń pracowników Ośrodka. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

WORD w Bielsku-Białej zapewnia Państwu dostęp do środków dezynfekujących przy wejściu do Ośrodka, ale też wymagamy od Państwa przestrzegania aktualnych rozporządzeń Ministra Zdrowia i zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz respektowania następujących zasad:

  • Osoba przystępująca do egzaminu powinna zgłosić się na egzamin w dobrym stanie zdrowia oraz bezwzględnie być wyposażona w środki ochrony osobistej tj. maseczkę i rękawiczki. Niedopuszczalne jest zasłanianie ust szalikiem lub chustą.
  • Osoba przystępująca do egzaminu przed jego przystąpieniem ma obowiązek podpisać Oświadczenie o stanie zdrowia. Ze wzorem oświadczenia można zapoznać się tutaj lub bezpośrednio przed egzaminem. Oświadczenie będzie podstawą dopuszczenia osoby do egzaminu jaki i odmowy jego przeprowadzenia. W przypadku odmowy nie będzie konsekwencji utraty opłaty za egzamin.
  • W przypadku stwierdzenia u siebie objawów choroby osoba egzaminowana ma prawo do zmiany terminu bez konsekwencji utraty opłaty za egzamin. W takim przypadku należy poinformować pisemnie (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej) przed egzaminem o zaistniałej sytuacji. Nowy termin egzaminu zostanie wyznaczony nie wcześniej niż po upływie 14 dni.
  • Przed przystąpieniem do egzaminu osoba egzaminowana zostanie poddana kontrolnemu pomiarowi wysokości temperatury. W przypadku stwierdzenia podwyższenia temperatury, kaszlu lub kataru WORD w Bielsku-Białej może odmówić przyjęcia na egzamin bez konsekwencji utraty opłaty za egzamin.
  • Wstęp na teren WORD w Bielsku-Białej mają jedynie osoby, które mają zaplanowany na dany dzień i konkretną godzinę egzamin. Nie jest dozwolone przebywanie na terenie Ośrodka osób towarzyszących osobom egzaminowanym za wyjątkiem osoby towarzyszącej osobie niepełnosprawnej oraz udziału w egzaminie tłumacza przysięgłego lub tłumacza języka migowego w sytuacjach przewidzianych szczegółowymi przepisami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy