Zastępca komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej przeszedł na emeryturę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 28.02.2022 13:34, fot. KMPSP
Zastępca komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej przeszedł na emeryturę

28 lutego w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia czynnej służby w PSP st. bryg. Grzegorza Piestraka - zastępcy komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej.

Komendant miejski PSP w Bielsku-Białej st. bryg. Zbigniew Mizera w imieniu własnym oraz wszystkich współpracowników podziękował st. bryg. Grzegorzowi Piestrakowi za całokształt służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz za zasługi dla bielskiego pożarnictwa.

Głos zabrał również były komendant miejski PSP w Bielsku-Białej st. bryg. w st. spocz. Adam Caputa, a obecnie naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który podziękował odchodzącemu na emeryturę za wieloletnią służbę i życzył pomyślności i sukcesów w realizacji swoich planów na nowym etapie życia.

źródło: UM Bielsko-Biała / PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy