24-letni motocyklista zginął w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2024 12:19,
To już kolejny wypadek z udziałem motocykla w dopiero co rozpoczętym sezonie.
24-letni motocyklista zginął w wypadku
W niedzielę (9.06) około godziny 11.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Górniczej doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 24-letni motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem rozpoczął manewr wyprzedzania w momencie, gdy kierujący pojazdem marki Nissan chciał skręcić w lewą stronę.


Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, którego załoga przetransportowała poszkodowanego do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Jednak mimo wysiłku medyków, życia 24-latka nie udało się uratować.

Policja apeluje o rozwagę. Na drodze należy zachować ostrożność i dokładnie upewnić się, co do możliwości wykonania manewru skrętu czy wyprzedzania. To już kolejny wypadek z udziałem motocykla w dopiero co rozpoczętym sezonie.

źródło: Policja Bielsko-Biała
foto: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy