45-latek zatrzymany za kradzież sprzętu na stacji paliw

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2023 12:06,
Mundurowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej odzyskali warty 5 tysięcy złotych skaner towaru skradziony minionej nocy z terenu stacji paliw przy ul. Żywieckiej.
45-latek zatrzymany za kradzież sprzętu na stacji paliw

Do zdarzenia doszło minionej nocy około godziny 2:00 na jednej ze stacji paliw przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Klient po dokonanych drobnych zakupach wykorzystując chwilową nieuwagę pracownika, dokonał kradzieży z lady sprzedażnej skanera towaru wartego 5 tysięcy złotych, po czym oddalił się w nieustalonym kierunku. O zdarzeniu z samego rana zostali powiadomieni policjanci z bielskiej „jedynki”.

Mundurowi na podstawie obejrzanego monitoringu sklepowego wytypowali sprawcę oraz miejsce, gdzie może przebywać. Już po kilkunastu minutach stróże prawa zatrzymali zaskoczonego 45-latka w jego miejscu zamieszkania, ujawniając w toku przeszukania skradziony przez niego sprzęt.

Okazało się, iż mężczyzna już wcześniej był karany za kradzieże. Za dokonane przestępstwo, którego dopuścił się minionej nocy, grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy