Agresywny 22-latek zatrzymany. Był poszukiwany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2022 12:43,
Policjanci zatrzymali 22- latka, który okazał się poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, a ponadto posiadał przy sobie jedną porcję marihuany.
Agresywny 22-latek zatrzymany. Był poszukiwany

W poniedziałek (29.08) wieczorem z komisariatu w Jasienicy policjanci udali się w rejon ulic Polnej i Skowronków w Jasienicy, gdzie według zgłoszenia młody mężczyzna awanturuje się, krzyczy oraz zaczepia inne osoby. Mundurowi zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, iż może być pod działaniem alkoholu lub środków odurzających.

Na ich widok nadal był agresywny, wymachiwał rękoma, w związku z czym został doprowadzony do radiowozu, celem jego wylegitymowania. Po sprawdzeniu okazało się, że awanturnik jest poszukiwany przez sąd rejonowy w Bielsku-Białej celem odbycia kary pozbawienia wolności.

W toku dalszym czynności z jego udziałem policjanci ponadto ujawnili w kieszeni jego spodenek porcje marihuany. 23 -latek został zatrzymany, a po nocy spędzonej w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych bielskiej komendy usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, po czym został osadzony celem odbycia kary pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy