Areszt dla mężczyzny, który groził żonie siekierą

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2021 12:33,
Policjanci z Rajczy zatrzymali 69-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.
Areszt dla mężczyzny, który groził żonie siekierą

Kilka dni temu dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w jednym z domów na terenie gminy Rajcza, doszło do awantury.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, 69-letni mężczyzna wszczął w domu awanturę, w czasie której trzymając siekierę groził swojej żonie śmiercią. Mężczyzna, mimo że miał prowadzoną sprawę o znęcanie się nad żoną, nie zmienił swojego zachowania. 69-latek został zatrzymany.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy