Bielska policja poszukuje sprawcy wypadku drogowego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.12.2022 14:07,
Do zdarzenia doszło w lipcu w Dankowicach.
Bielska policja poszukuje sprawcy wypadku drogowego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego nieustalony kierowca ciągnika siodłowego m-ki Renault Premium koloru szarego wraz z naczepą o nieustalonych numerach rejestracyjnych, poruszając się z nadmierną prędkością, podczas omijania pieszych stojących przy krawędzi jezdni, nie zachował bezpiecznego, co najmniej 1-metrowego odstępu, czym doprowadził nieumyślnie do wypadku drogowego, w wyniku którego, jedna z osób doznała obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w dniu 4 lipca 2022 roku około godziny 11:25 w Dankowicach przy ul. Oświęcimskiej w rejonie posesji nr 72, w kierunku Bestwiny.

- Osoby, posiadające informacje w tej sprawie, będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1280, 47 857 1420 lub 47 857 1255, adres e-mail: [email protected]. Zapewniamy anonimowość!

informuje bielska policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy