Bielszczanka za kierownicą miała prawie 5 promili!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.12.2022 11:52,
Policjanci z bielskiej „dwójki” zatrzymali 37-latkę, która wsiadła za kierownicę osobowego fiata, mając w organizmie 5 promili alkoholu.
Bielszczanka za kierownicą miała prawie 5 promili!
W niedzielę (11.12( przed godziną 16.00 policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, patrolując centrum miasta, zauważyli jadący ulicą Partyzantów fiata, którego szyby boczne i tylna były zaśnieżone, ograniczając widoczność. Podjęli decyzję, aby zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.

Już po rozpoczęciu rozmowy, wyczuli od kobiety alkohol. Po wyjściu z samochodu kierująca miała trudności z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało, że 37-latka miała w organizmie blisko 5 promili. Stróże prawa zatrzymali 37-latce prawo jazdy, kobieta z uwagi na stan upojenia alkoholowego trafiła do izby wytrzeźwień. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi jej kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy