Kierowca wpadł, bo wyrzucił niedopałek papierosa przez okno

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2021 13:23,
Przewodnik psa służbowego z bielskiej komendy zatrzymał 34-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, który kierował osobowym bmw pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna wpadł, gdy wyrzucił przez okno niedopałek papierosa, na co zareagował mundurowy.
Kierowca wpadł, bo wyrzucił niedopałek papierosa przez okno

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu. Przewodnik psa służbowego z bielskiej komendy, razem ze swoim czteronożnym partnerem - owczarkiem niemieckim o imieniu Mania - patrolowali okolicę Komorowic. Kiedy stróż prawa przejeżdżał ulicą Piłsudskiego, na jednym ze skrzyżowań zauważył, jak kierowca osobowego bmw, czekając na zmianę świateł, wyrzucił przez okno pojazdu niedopałek papierosa. Mundurowy nakazał mu zjechać na pobocze.

Po sprawdzeniu 34-letniego kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że ma on trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów. Za zaśmiecanie miejsca publicznego został ukarany mandatem karnym. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu natomiast kara nawet 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy