Policyjna zbiórka krwi

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 15.11.2021 16:36,
Policyjna zbiórka krwi
Policjanci i pracownicy cywilni z komendy w Bielsku-Białej i zaprzyjaźnionych jednostek honorowo oddali krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych. Do Mobilnej Stacji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zgłosiło się w poniedziałek (15.11) ponad 20 ochotników, a 19 oddało krew.

W sumie zebrano blisko 9 litrów krwi dla osób, które najbardziej jej potrzebują. Dzisiejsza pierwsza taka zbiórka została zainicjowana przez kierownictwo bielskiej komendy, a jednymi z honorowych dawców byli zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, młodszy inspektor Dariusz Zajda i młodszy inspektor Grzegorz Jakubiec.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy