Nieletni złodziej zatrzymany na bielskiej ulicy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.05.2023 12:04,
14-latek okradł na ulicy swojego rówieśnika.
Nieletni złodziej zatrzymany na bielskiej ulicy
4 maja na ulicy Kapitana Aleksandra Kunickiego w Bielsku-Białej nieletni podbiegł do idącego 14-latka. Wyrwał z jego rąk telefon komórkowy i rzucił się do ucieczki. Uciekającego rabusia zauważył będący w pobliżu strażnik miejski, który ujął złodzieja i przekazał go w ręce mundurowych z bielskiej „jedynki”. Sprawca trafił na komisariat, skąd następnie został przekazany pod opiekę rodziców. Okazało się, że nieletni ma na swoim koncie jeszcze kilka podobnych czynów.

Za kradzież zuchwałą, której się dopuścił, odpowie teraz przed Sądem Rodzinnym, który może między innymi udzielić mu upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w zakładzie wychowawczym lub poprawczym.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy