Oszuści dzwonią z numeru 32 357 00 69 podając się za pracowników banku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.08.2021 14:42, foto: pixabay
Bielska policja ostrzega.
Oszuści dzwonią z numeru 32 357 00 69 podając się za pracowników banku

W Bielsku-Białej i okolicy grasują oszuści. Przestępcy dzwonią do mieszkańców z numeru telefonu 32 357 00 69, podając się za pracowników banku. Proszą, aby w celach usprawnienia obsługi rachunku zainstalować specjalną aplikację, która umożliwia pracownikowi banku śledzenie ekranu.

Mieszkanka powiatu bielskiego dała się zwieść i zainstalowała oprogramowanie, które umożliwiło oszustom dostęp do jej rachunku bankowego i kradzież pieniędzy z konta. Straciła 43 tysiące złotych. Przestrzegamy przed tą metodą działania przestępców.

Próby wyłudzenia pieniędzy można zgłaszać u oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 47 85 712 55, 112 lub w najbliższym komisariacie.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy