Policja ustala przyczyny potrącenia pieszej w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2021 09:46,
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności potrącenia 56 -letniej bielszczanki, do jakiego doszło wczoraj około godziny 11:00 na ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej.
Policja ustala przyczyny potrącenia pieszej w Bielsku-Białej
We wtorek (14.09) tuż po godzinie 11 na ul. Jana III Sobieskiego w rejonie ulicy Dębowej doszło do potrącenia 56-letniej mieszkanki Bielska-Białej przez osobową KIA kierowaną przez 68-letniego mężczyznę, mieszkańca Wisły.


Kierowca osobówki był trzeźwy. Potracona kobieta doznała obrażeń ciała. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący nie ustąpił pierwszeństwa przejścia kobiecie w miejscu do tego przeznaczonym. Mundurowi z drogówki zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy. Jego dokładne przyczyny i okoliczności ustalają teraz śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy.

Policja apeluje o ostrożność, wyobraźnie i przepisowe zachowanie do wszystkich użytkowników dróg. Oślepiające słońce, deszcze, mokra nawierzchnia to niekorzystne warunki drogowe tak dla pieszych, jak i dla kierowców pojazdów. Wtedy nie trudno o błąd, który może kosztować nas lub innego użytkownika drogi zdrowie, a nawet życie. Na wagę tego życia i zdrowia mogą okazać się solidne elementy odblaskowe.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy