Policja zlikwidowała plantację konopi indyńskich

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2023 11:17,
Mundurowi przechwycili ponad 4 kilogramy nielegalnych roślin oraz suszu.
Policja zlikwidowała plantację konopi indyńskich
Policjanci z Komisariatu Policji w Jeleśni w wyniku prowadzonych czynności i ustaleń zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, która prowadzona była na terenie jednej z prywatnych posesji.

Plantacja liczyła kilkanaście krzewów konopi. Ponad 60 sztuk suszyło się już w pomieszczeniach gospodarczych, a kilkadziesiąt gramów było w formie suszu. Policjanci ustalili również, do kogo należała nielegalna uprawa i zatrzymali 36-letnią mieszkankę powiatu żywieckiego.

Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnej uprawy. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował ją na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy