Policjanci wytropili złodziei i odzyskali skradzione mienie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.12.2021 12:53,
Stróże prawa z Czechowic-Dziedzic wytropili i zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 28 do 38 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem.
Policjanci wytropili złodziei i odzyskali skradzione mienie

Do przestępstwa doszło w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Norberta Barlickiego. Do lokalu wykorzystywanego jako magazyn włamali się nieznani wówczas sprawcy, którzy skradli sprzęt i odzież narciarską wartą blisko 7 tysięcy złotych. Kiedy pokrzywdzony 11 grudnia odkrył włamanie, natychmiast zawiadomił mundurowych.

Śledczy z czechowickiego komisariatu wszczęli policyjne dochodzenie i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po paru dniach trafili na trop trzech mieszkańców Czechowic-Dziedzic, których podejrzewali o to włamanie. 13 grudnia zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn w wieku 28, 37 i 38 lat oraz odzyskali prawie cały skradziony przez nich sprzęt i odzież narciarską.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem każdemu z nich grozi teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy