Poszukiwani świadkowie wypadku w Dankowicach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.06.2023 10:29,
Poszukiwani świadkowie wypadku w Dankowicach
Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 19 czerwca 2023 roku o godzinie 13:30 w Dankowicach na ul. Oświęcimskiej 79, z udziałem samochodu osobowego marki Suzuki SX4 koloru szarego oraz nieustalonego samochodu ciężarowego typu wywrotka, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, w tym posiadające nagrania z wideo -rejestratorów oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu samochodu ciężarowego biorącego udział w przedmiotowym zdarzeniu o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 23, 47 85 712 55, adres poczty elektronicznej [email protected] - informuje bielska policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy