reklama

Poszukiwani świadkowie wypadku w rejonie placu Chrobrego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.09.2023 09:56,
Poszukiwani świadkowie wypadku w rejonie placu Chrobrego
14 września 2023 roku około godziny 00:20 w bielsku-Białej na ul. 3-go Maja, na wysokości Placu Chrobrego miał miejsce wypadek drogowy, w którym pieszy poruszający się wraz z psem wtargnął pod nadjeżdżający pojazd marki Seat doznając ciężkich obrażeń ciała. Ustalono, że pieszy kilka minut przed zdarzeniem kilkukrotnie wchodził na jezdnię pod nadjeżdżające pojazdy powodując tym samym zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

- Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat okoliczności zdarzenia, w szczególności kierujących, którzy w dniu 14 września 2023 roku około godziny 00:15 mogli mijać na ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej mężczyznę wraz z psem, oraz którzy zmuszeni byli zatrzymywać pojazd przed poruszającym się po jezdni mężczyzną o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, ul. Wapienna 45, telefon 47 857 1280, 47 857 1329, 47 8571255 - czytamy w komunikacie bielskiej policji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy