Potrącenie na przejściu dla pieszych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2023 10:52,
Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Ciścu (powiat żywiecki).
Potrącenie na przejściu dla pieszych

Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek w Ciścu na ulicy Wyszyńskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący citroenem 71-latek, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 77-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia piesza trafiła do szpitala.

Policja apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze i przypominamy, że wpływ na bezpieczeństwo ma każdy uczestnik ruchu drogowego. Nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów drogowych jest często przyczyną tragicznych w skutkach zdarzeń.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy