Interwencja zakończona uratowaniem życia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2024 10:49,
Interwencja zakończona uratowaniem życia
Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy Policji otrzymał informację, że na jednym z osiedli dwóch mężczyzn ma utrudniać wejście do wiaty, gdzie składowane są śmieci.


Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego żywieckiej komendy. Zastali tam dwóch mieszkańców Żywca w wieku 43 i 45 lat. Gdy policjanci przystąpili do ich legitymowania, starszy z mężczyzn stracił przytomność i osunął się na ziemię.

Policjanci natychmiast przystąpili do udzielenia mu pomocy i rozpoczęli reanimację. Na miejsce wezwali także zespół ratownictwa medycznego. Dzięki natychmiastowo udzielonej pomocy, 45-latek po chwili odzyskał czynności życiowe. W tym czasie na miejsce przyjechali także ratownicy medyczni, którym policjanci przekazali mężczyznę.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy