12-latka utknęła na drzewie. Interweniowali strażacy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.03.2024 09:54,
Nietypowa akcja ratownicza.
12-latka utknęła na drzewie. Interweniowali strażacy
W czwartek (14.03) bielscy strażacy zostali wezwani do dość nietypowego zgłoszenia. Okazało sie, że 12-letnia dziewczynka wyszła na drzewo i zaklinowała się jej noga. Niestety w żaden sposób nie mogła jej wyswobodzić, więc wezwano straż pożarną. Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej przy ulicy Marcina Lutra.

- Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, dziewczynka z zaklinowaną nogą znajdowała się na wysokości około 1,5 m. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, następnie za pomocą rozpieracza ramieniowego rozwarli konar drzewa i uwolnili kończynę. Na miejscu był obecny zespół ratownictwa medycznego, któremu przekazano dziewczynkę - informuje bielska komenda PSP.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy