Zamknięcie drogi od Zapory Porąbka do ronda w Kobiernicach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 28.02.2024 06:44,
Uwaga! Utrudnienia dla kierowców.
Zamknięcie drogi od Zapory Porąbka do ronda w Kobiernicach

Gmina Porąbka w ślad za informacją uzyskaną od Firmy Strabag informuje, że od dnia 5.03.2024 do odwołania (przewidywany czas zamknięcia do 12.03.2024) ze względu na roboty drogowe związane z wykonywaniem nawierzchni asfaltowej na drodze wojewódzkiej DW 948 od Zapory Porąbka do ronda w Kobiernicach droga ta będzie całkowicie zamykana na poszczególnych odcinkach w miarę postępu robót asfaltowych.

Prace rozpoczną się od Zapory Porąbka i będą prowadzone w kierunku ronda w Kobiernicach.

W związku z powyższym od dnia 05.03.2024 do odwołania (przewidywany czas zamknięcia do 12.03.2024) autobusy komunikacji zbiorowej (linia nr 113, 114, 144) będą kursowały objazdem przez centrum Porąbki. Autobus komunikacji uzupełniającej wprowadzony w związku z przebudową mostu będzie kursował w miarę możliwości przez Zaporę Porąbka lub objazdem przez Kobiernice i Czaniec.

źródło: Gmina Porąbka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy