Do końca lutego zbierają choinki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 31.01.2024 11:37,
Do końca lutego zbierają choinki

Święta, święta i po świętach - mawiamy pod koniec stycznia, gdy na horyzoncie pojawia się 2 lutego, czyli święto Matki Boskiej Gromnicznej, którego obchody tradycyjnie kończą okres bożonarodzeniowy. Oznacza to konieczność pozbycia się świątecznych dekoracji z choinką na czele.

- Do końca lutego w ramach corocznej akcji, w terminie zgodnym z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, będzie można wystawić choinki, które odbierze PreZero. Żywe choinki wystawiamy z bioodpadami, natomiast sztuczne z pozostałościami po segregacji - informuje naczelnik Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Joanna Bojczuk.

Aby dowiedzieć się więcej o poprawnej segregacji odpadów, warto zajrzeć na stronę poświęconą gminnemu systemowi gospodarki odpadami w Bielsku-Białej: https://czystemiasto.bielsko-biala.pl/.

źródlo: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy