Kontrola drogowa zakończona aresztem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2023 11:38,
Kontrola drogowa zakończona aresztem
W poniedziałek po 23.00 w Żywcu na ulicy Reymonta policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. W czasie sprawdzeń mundurowi ustalili, że 33-latek wsiadł za kierownicę samochodu pomimo obowiązujących go dwóch zakazów prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu oraz Prokuraturę Rejonową w Bielsku-Białej.

Jakby tego było mało, samochód, którym się poruszał, miał zamontowane tablice rejestracyjne z innego pojazdu, a w jego środku mundurowi znaleźli substancje psychotropowe. 33-latek został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty i prosto z policyjnej celi trafił do aresztu śledczego. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy