Pożar budynku przy lotnisku, dziewięć zastępów straży w akcji

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 14.08.2019 09:09,
Pożar budynku przy lotnisku, dziewięć zastępów straży w akcji
Jak informuje bielska Komenda Miejska PSP, dziewięć zastępów straży pożarnej gasiło w nocy z wtorku na środę pożar budynku gospodarczego w Bielsku-Białej przy ulicy Zwardońskiej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Z relacji strażaków wynika, że pożar został zgłoszony o godzinie 23:57. Kiedy zastępy straży pożarnej dojechały na miejsce zdarzenia, pożar opanował znaczną część obiektu i zagrażał dwóm sąsiadującym budynkom gospodarczym.

- Strażacy podali cztery prądy gaśnicze. W trakcie prowadzonych działań, dojechał również właściciel budynku, pogotowie energetyczne oraz partol policji. Po ugaszeniu pożaru, sprawdzono wnętrze pod kątem poszkodowanych osób i zwierząt – nikogo nie odnaleziono. Następnie strażacy dogasili wszystkie zarzewia ognia, a także podali prąd wody na drzewostan oraz najbliższy budynek w celu schłodzenia - informują strażacy.

Działania strażaków trwały do ok. godz. 2:30. Poza jednostkami z PSP, w akcji gaśniczej brały udział również zastępy z OSP Stare Bielsko, Komorowice Śląskie, Kamienica oraz Lipnik. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pożaru prowadzi policja.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy