Pożar budynku w Kozach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.01.2024 12:00,
Ustalono już przyczynę pożaru.
Pożar budynku w Kozach
We wtorek 9 stycznia po południu doszło do pożaru budynku usługowego przy ulicy Koścuielnej w Kozach. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastepy straży pożarnej.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren działań. W wyniku rozpoznania ustalono, że pali się elewacja usługowego. Pożar powstał od komina pieca typu "koza". Ogień nie rozprzestrzenił się do wewnątrz budynku. Strażacy podali jeden prąd w natarciu na palącą się elewacje budynku. Następnie przystąpiono do prac rozbiórkowych nadpalonych elementów (styropian, podbitka). Miejsce przelano ponownie wodą. Budynek sprawdzono kamerą termowizyjną i czujnikiem na obecność tlenku węgla i nie stwierdzając zagrożenia - informuje Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej.

foto: PSP Bielsko-Biała / st. kpt. Nycz Paweł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy