Tragiczny finał poszukiwań zaginionego bielszczanina

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2021 09:18,
Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych w Bielsku-Białej został odnaleziony zaginiony w dniu wczorajszym 38-letni bielszczanin.
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego bielszczanina
Niestety mężczyzna, najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie, zmarł. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu.

Od wczoraj policjanci z Bielska-Białej, rodzina i przyjaciele poszukiwali zaginionego 38-letniego bielszczanina, który zaginął 6 czerwca 2021 roku. W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów z Bielska-Białej oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W poszukiwania za pośrednictwem mediów zaangażowali się również mieszkańcy regionu. Niestety dzisiaj w godzinach porannych zaginiony 38-latek został odnaleziony martwy. Mężczyzna najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie zmarł.

Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu. Dziękujemy przedstawicielom mediów i wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy