Tragiczny w skutkach pożar w Jasienicy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2022 12:01,
Niestety, w jednym z pomieszczeń budynku ujawniono zwęglone zwłoki ludzkie.
Tragiczny w skutkach pożar w Jasienicy
W niedzielę (27.03) rano w Jasienicy doszło do tragicznego pożaru. Jedna osoba zginęła. Pozostali domownicy zdołali się ewakuować.


Do pożaru doszło po godzinie 6:00 rano. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, z okna mieszkania na parterze wydobywały się płomienie oraz gęsty dym. Sześć osób opuściło budynek przed przybyciem straży. Od osób które ewakuowały się z budynku, otrzymano informację że w pomieszczeniu na parterze przebywa mężczyzna.

Pożarem objęty był pokój znajdujący się na parterze i łazienka na piętrze budynku. Z mieszkania na poddaszu ewakuowało się pięć osób dorosłych. Wyszły one na balkon, a następnie jeden z mężczyzn opuścił się z balkonu i przystawił drabinę, umożliwiając zejście pozostałym czterem osobom. Z pomieszczenia na parterze ewakuowała się 79 letnia kobieta. Nikt z lokatorów, którzy opuścili budynek nie wymagał pomocy medycznej.

Niestety, w jednym z pomieszczeń budynku ujawniono zwęglone zwłoki ludzkie. Przyczynę pożaru ustala policja.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy