Zaatakowali policjantów podczas interwencji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.12.2022 09:51,
Nawet 3 lata w więzieniu mogą spędzić dwaj mieszkańcy Żywca, którzy w czasie interwencji znieważyli policjantów.
Zaatakowali policjantów podczas interwencji

Jak informuje żywiecka policja, we wtorek (27.12) około 18.30 dyżurny żywieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że przed jednym ze sklepów w Żywcu mężczyźni piją alkohol, awanturują się, wchodzą do sklepu i kradną towary.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam 32-latka i jego o pięć lat młodszego kolegę. Mężczyźni byli agresywni, zaczęli wyzywać policjantów i grozić im. Podczas czynności starszy z nich naruszył także nietykalność cielesną jednego z mundurowych. Obaj agresorzy zostali obezwładnieni i trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu mogą spędzić nawet 3 lata.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy