Poszukiwany mężczyzna, który w Wigilię ukradł pieniądze ze sklepu i zaatakował ekspedientkę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.12.2022 09:28,
Mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4.000 zł w jednym ze sklepów w centrum Bielska-Białej oraz użył przemocy wobec pracownicy sklepu, która chciała go ująć.
Poszukiwany mężczyzna, który w Wigilię ukradł pieniądze ze sklepu i zaatakował ekspedientkę

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 24 grudnia 2022 roku dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4.000 zł z zaplecza jednego ze sklepów przy ulicy Cechowej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej gotówki użył przemocy fizycznej wobec jednej z pracownic.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 175 cm, włosy ciemne w kolorze blond, krótkie, obcięte w charakterystyczny sposób – z kółkiem na głowie, ubrany w niebieską kurtkę, ciemne spodnie, jasne buty. Według relacji świadków mężczyzna posługiwał się językiem polskim, lecz ze wschodnim akcentem.

Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 - informuje bielska policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy