Samochód wpadł do rzeki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.12.2022 10:41,
Samochód wpadł do rzeki

W czwartek (22.12) po godzinie 3 w nocy służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że w Czechowicach-Dziedzicach z ulicy Legionów zjechał samochód osobowy, uderzył w dom mieszkalny i wpadł do rzeki.

- Po dojeździe zastępów na miejsce, samochód marki ford mondeo znajdował się w rzece, w środku brak osób poszkodowanych, jedynie na śniegu wokół pojazdu znajdowały się ślady krwi. Działania strażaków polegały na sprawdzeniu pojazdu wewnątrz oraz przeszukaniu okolicy miejsca zdarzenia pod kątem obecności osób poszkodowanych, nikogo nie znaleziono. Pojazd został wyciągnięty z rzeki przez pomoc drogową przy użyciu koparki. Dane właściciela pojazdu ustaliła policja, która prowadzi dalsze czynności wyjaśniające - informuje Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej.

foto: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy