Nowy radiowóz dla policji w Szczyrku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.12.2022 10:21,
Nowy radiowóz dla policji w Szczyrku

Komendant Komisariatu Policji w Szczyrku wczoraj odebrał kluczyki do nowego radiowozu. Jest to samochód marki Kia Sportage, który został pozyskany dzięki przychylności władz samorządowych Szczyrku, Buczkowic i Wilkowic, które wyasygnowały środki finansowe z gminnego budżetu. Część wartości radiowozu sfinansowano ze środków budżetowych policji.

Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się wczoraj w siedzibie Komisariatu Policji w Szczyrku. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta Szczyrk Antoni Byrdy, Zastępca Wójta Gminy Buczkowice Jerzy Kanik, Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk, Komendant Komisariatu Policji w Szczyrku kom. Jacek Szczypka oraz jego zastępca podkom. Dawid Batko.Szef bielskiego garnizonu w trakcie spotkania podziękował przedstawicielom władz Szczyrku, Buczkowic oraz Wilkowic za udzielone wsparcie, wyrażając jednocześnie wdzięczność za dotychczasową współpracę. Podkreślił, że udzielone wsparcie finansowe z całą pewnością wpłynie na wzrost poziomu bezpieczeństwa. Przedmiotowy samochód usprawni codzienną służbę, a dzięki temu, iż jest to pojazd typu SUV, policjanci będą mogli nim dojechać, do trudno dostępnych terenów Szczyrku i okolic. Kluczyki do nowego radiowozu symbolicznie przekazano Komendantowi Komisariatu Policji w Szczyrku kom. Jackowi Szczypce.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy