Zatrzymano 22-latka z narkotykami

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 08.03.2022 11:19,
Policjanci z bielskiego wydziału prewencji zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków.
Zatrzymano 22-latka z narkotykami

W niedzielę późnym wieczorem policyjni wywiadowcy prowadzili czynności służbowe na jednej z czechowickich stacji paliw przy ulicy Legionów. W międzyczasie pod dystrybutor podjechał osobowy fiat punto, a podróżujące nim osoby zatankowany paliwo. Pasażerka samochodu przyszła do obsługi twierdząc, że nie posiadają przy sobie gotówki ani karty i nie mogą zapłacić za paliwo. Ich zachowanie wyglądało dziwnie, dlatego postanowili skontrolować pojazd.

Policjanci wylegitymowali pasażerkę i 22-letniego kierującego. Mężczyzna sprawiał wrażenie odurzonego, dlatego stróże prawa przebadali go narkotesterem. Wynik testu wskazał, że był on pod wpływem marihuany. Podczas przeszukania jego osoby i pojazdu policjanci znaleźli jeszcze kilka porcji marihuany i kilka gramów tzw. dopalacza. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Policjanci pobrali kierującemu krew z celu dokładnego oznaczenia stężenia narkotyku w organizmie, zabezpieczyli także jako dowód nagranie z kamer monitoringu stacji paliw.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Jest także podejrzewany o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających, za które grożą 2 lata więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy