21-laatek bez prawa jazdy zatrzymany za przekroczenie prędkości

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.03.2022 09:38,
Policjanci z bielskiej drogówki skontrolowali 21-latka, który na ruchliwej ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h.
21-laatek bez prawa jazdy zatrzymany za przekroczenie prędkości
W środę (2.03) wieczorem mundurowi z bielskiej drogówki patrolowali ulice miasta. Ich uwagę zwrócił kierujący osobowym bmw, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h. Stróże prawa postanowili zatrzymać osobówkę do kontroli.

Policjanci poprosili o okazanie prawa jazdy, ale 21-latek go nie posiadał, ponieważ zostało mu ono zatrzymane ponad pół roku temu, w związku z wcześniejszym występkiem drogowym. Stróże prawa ukarali mieszkańca powiatu bielskiego mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

Mężczyzna był trzeźwy. Jeśli potwierdzi się, że prowadził pojazd nie mając już do tego wymaganych uprawnień, grozi mu natomiast grzywna w wysokości 30 tysięcy złotych. Sprawę wyjaśniają teraz mundurowi z bielskiego wydziału prewencji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy