Złodziej kawy zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.03.2023 11:25,
Dzielnicowi z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej i pracownicy ochrony zatrzymali 43-letniego amatora kawy, który wielokrotnie okradał jeden z miejscowych supermarketów.
Złodziej kawy zatrzymany

Zarzuty dotyczące licznych kradzieży sklepowych usłyszał 43-letni czechowiczanin. Mężczyzna w okresie od 21 lutego do 9 marca br. regularnie okradał jeden z bielskich supermarketów.

Jego łupem padała tylko i wyłącznie dobrej jakości kawy.

Kiedy 9 marca br. kawiarz ponownie przybył do sklepu i kradł z półek sklepowych kawę, został zauważony przez pracowników ochrony. Mężczyzna został niezwłocznie ujęty i przekazany w ręce policjantów, a kawy, które miał przy sobie zostały odzyskane. Amatorowi kawy za dokonane przestępstwo grozi 5 lat pozbawienia wolności. Straty, jakie spowodował, oszacowano na blisko 3500 złotych.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy