reklama

Złodziejka krótko cieszyła się łupem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.05.2024 10:43,
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 24-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, która ukradła rower o wartości około 2 tysięcy złotych. Kobieta twierdziła, że go znalazła i właśnie zamierzała oddać właścicielowi.
Złodziejka krótko cieszyła się łupem
Kilka dni temu około 19.30 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że sprzed jednego ze sklepów w Milówce skradziono rower. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z zespołu kryminalnego. W rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że gdy był na zakupach, ktoś ukradł jego rower, który zostawił przed sklepem. Wartość roweru oszacował na kwotę około 2 tysięcy złotych. Policjanci od razu przystąpili do działania i zaczęli zbierać informację dotyczące tego, kto mógł być sprawcą kradzieży.


W pewnym momencie zauważyli kobietę, która prowadziła rower odpowiadający opisowi temu skradzionemu. Jak ustalili, była to 24-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Gdy policjanci zapytali ją skąd ma rower, kobieta powiedziała, że znalazła go. Chwilę później na jednym z portali informacyjnych przeczytała, że taki rower został skradziony i właśnie jechała oddać go właścicielowi. Gdy policjanci zaczęli szczegółowo dopytywać skąd wiedziała, gdzie go zwrócić, kobieta zaczęła plątać się w swoich wyjaśnieniach.

Policjanci podejrzewali, że to ona jest sprawczynią kradzieży, a ich przypuszczenia ostatecznie potwierdził zapis sklepowego monitoringu, na którym było widać, jak kobieta odjeżdża na rowerze. 24-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu, a rower do prawowitego właściciela. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet 5-letni pobyt w więzieniu.źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy