Do odbioru rzeczy znalezione w autobusach

Region, Wiadomości, 30.12.2020 14:22,
Pozostawione przez pasażerów w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej przedmioty trafiają do magazynu MZK. Tam można szukać zgubionych rzeczy.
Do odbioru rzeczy znalezione w autobusach

Okres świąteczno-noworoczny sprzyja roztargnieniu. Korzystającym z komunikacji publicznej - w pośpiechu lub z rozkojarzenia - zdarza się pozostawić w autobusach parasol, torbę czy telefon komórkowy. Zanim postawimy krzyżyk na zgubionym przedmiocie, warto sprawdzić, czy nie trafił on do magazynu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

W przypadku pozostawienia rzeczy w autobusie pasażer powinien ustalić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 33 814 35 11 w. 253, czy zguba znajduje się w posiadaniu spółki. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, rzecz można odebrać osobiście w siedzibie bielskiego MZK przy ulicy Długiej 50, w budynku administracyjnym na I piętrze w pokoju nr 120 - w dni robocze w godz. 7.00-15.00.


źródlo: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy