Policja poszukuje pary, która była świadkiem uszkodzenia wiaty przystankowej

Region, Bielsko-Biała, Wiadomości, 05.12.2020 10:00, PG
Sytuacja miała miejsce w sierpniu przy u. Karpackiej w Bielsku - Białej.
Policja poszukuje pary, która była świadkiem uszkodzenia wiaty przystankowej

Śledczy z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują świadków uszkodzenia wiaty przystankowej w dniu 23 sierpnia 2020 roku około 5.30 w nocy, przy ul. Karpackiej. Kamery monitoringu zarejestrowały parę, która mogła być bezpośrednimi świadkami tego aktu wandalizmu. Prosimy te osoby o kontakt.

Do zdarzenia doszło w dniu 23 sierpnia 2020 roku około godziny 5.30. Nieustalony na chwilę obecną sprawca lub sprawcy rozbili jedną z witryn wiaty przystankowej, powodując straty w wysokości ponad 700 złotych na szkodę Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Kamery monitoringu zarejestrowały parę, młodą kobietę i młodego mężczyznę, którzy znajdowali się w tamtej okolicy w tym czasie. Osoby te mogły widzieć, jak doszło do tego aktu wandalizmu.

Mężczyzna był ubrany w spodnie i kurtkę w kolorze ciemnym, ciemna czapka z daszkiem na głowie, daszek skutecznie zakrywa twarz, na nogach buty sportowe w kolorze biało czerwonym.

Kobieta była ubrana w bordową sukienkę nad kolana, białe sportowe buty i ciemna skórzaną kurtkę, włosy rozpuszczone, długie do ramion w kolorze ciemnym. Trzyma w ręku telefon komórkowy.

Policja prosi te osoby o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 702 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55 bądź na adres e-mail: [email protected]


źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy