Odszedł Dariusz Pegza

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 13.10.2021 16:12, fot, archiwum BBOSiR
Odszedł Dariusz Pegza

Odszedł Dariusz Pegza, pracownik Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był zapalonym krótkofalowacem. Na łamach Magazynu Samorządowego W BIELSKU-BIAŁEJ kilkakrotnie pisano o jego wyprawach m.in. na Kretę czy do Gruzji, skąd z podobnymi mu zapaleńcami wysyłał sygnały, testując tego typu łączność w sytuacjach kryzysowych, jak trzęsienia ziemi czy powodzie.

Te wyprawy zawsze miały charytatywny charakter, krótkofalowcy zachęcali do udzielania wsparcia bielskiemu Szpitalowi Pediatrycznemu czy konkretnej potrzebującej osobie. Krótkofalowcy promowali także nasze miasto i region.

Na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czytamy:

W piątek 8 października zmarł nagle nasz kolega Dariusz Pegza. Człowiek kochający życie i podróże, mający mnóstwo planów. Mąż, ojciec, lubiany i szanowany kolega, pracownik BBOSiR…
Msza Święta odbędzie się 16 października w kaplicy cmentarnej w Dąbrowie Górniczej (ul. 11 Listopada), następnie pożegnamy Darka na pobliskim cmentarzu, skąd wyruszy w swoją ostatnią niezaplanowaną podróż.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy