Jak to jest z tym milionem dolarów za kolację z bielszczanką

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 13.10.2021 13:12, DK
O Natalii Janoszek z Bielska-Białej jest ostatnio bardzo głośno.
Jak to jest z tym milionem dolarów za kolację z bielszczanką

Natalia Janoszek jest polską aktorką, która popularność zdobyła w Bollywood.

Wystąpiła m in. w głośnym filmie Blanki Lipińskiej 365 dni. Informowaliśmy o tym w artykule: Bielszczanka w filmie erotycznym 65dni

Natalia jest także zaangażowana charytatywnie, wspiera UNICEF i WWF.

Niedawno na jednej z licytacji charytatywnych wystawiła ofertę. Zwycięzca aukcji miał by mieć możliwość zjedzenia kolacji z aktorką.

Wygrał milioner z Grecji Victor Restis.

Natalia Janoszek w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" opowiedziała o planach spotkania z przedsiębiorcą: - Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom.

W sieci pojawiło się również mnóstwo negatywnych opinii i wyzwisk w kierunku Natalii.

Tymczasem milion dolarów, które zapłacił grecki milioner nie trafi do portfela pani Natalii, a na konta fundacji charytatywnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy