44-latek miał gdzieś zakaz, teraz trafił do aresztu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2021 14:18,
Mężczyzna mając już prowadzone postępowanie karne o znęcanie się nad bliskimi i orzeczone środki zapobiegawcze, ignorował je i nadal przejawiał agresję.
44-latek miał gdzieś zakaz, teraz trafił do aresztu
Policjanci z Węgierskiej Górki prowadzili postępowanie przeciwko 44-letniemu mieszkańcowi powiatu żywieckiego. Mężczyzna stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec do swoich bliskich. Wyzywał ich, groził, popychał i szarpał. W piątek został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem, nakaz mu opuścić zajmowane z bliskimi mieszkanie oraz wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Jednak mężczyzna, gdy tylko opuścił mury żywieckiej prokuratury i dotarł do domu ponownie wszczął awanturę.

Po kolejnej interwencji policjanci i prokurator złożyli do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Na dzisiejszym posiedzeniu sąd przychylił się do wniosku i 44-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec, foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy